כדי לא ליפול בין הכיסאות, קצת על אביזרים אורטופדיים

אין זה מפתיע שהשוק העולמי אביזרים אורתופדיים מתרחב במהירות, והסיבה לכך היא עלייה ברורה במספר הניתוחים האורטופדיים המבוצעים בישראל ובעולם. עלייה זו בפעוליות כירורגיות גילתה צורך משמעותי באביזרים אורטופדיים.
תומכים ומכשירים אורטופדיים ממלאים תפקיד הכרחי בהקלה על כאבים, שיפור האיכות ושיפור הניידות של חולים הסובלים מהפרעות במערכת השרירים והשלד. הציוד הרפואיים המשמשים באורתופדיה משתנים כמעט מדי יום, כדי לענות על הצרכים המשתנים של הצרכנים. עם התפתחות טכנולוגיות חדשות, מפתחים ויצרנים מתקדמים של אביזרים אורטופדיים משתמשים בחומרים העדכניים ביותר למוצריהם כדי ליצור נוחות לצרכן.
למרבה הצער, ישנם אביזרים אורטופדיים רבים באיכות ירודה. הדבר יוצר לא רק אי נוחות למטופלים, אלא גם מסכן את בריאותם ואת תוצאת הניתוחים והשיקום.

מה מבדיל את קליניקה שלנו מחנויות אורטופדיות?

ראשית, 23 שנות הניסיון שלי עבודה בחדר המיון של בית החולים האוניברסיטה הטוב בישראל – הדסה.
אני יודע מי הוא המטופל, לא מספרי לימוד או סרטונים בYouTube. מגע ישיר עם מטופלים לאחר פציעות קשות ושיקומם לאחר מכן – משם שאבתי את הניסיון הבלתי הכרחי שלי.
לעבודה צמודה עם מומחים אורתופדיים מהשורה הראשונה הייתה גם השפעה חיובית על הניסיון שלי בטיפול לחולים.

כל מי שזקוק יכול להתייעץ איתי ולחסוך את זמנם וכספם מבלי לפגוע בבריאותו.

בעת בחירת אביזר אורתופדי, חשוב מאוד לקחת בחשבון גורמים כמו אלרגיות, מחלות כרוניות, היכולות הפיזיולוגיות של גופו של המטופל וגילו.
באתר שלנו יש חנות אינטרנטית – "ביג אורטופדיה" בה מבחר אביזרים מתחדש ומתעדכן כל הזמן.
אנו עושים זאת על מנת להקל על תהליך ההחלמה שלך ולהפוך את השיקום לנוח ומהיר ככל האפשר.

ישנם מספר אביזרים אורתופדיים איכותיים שתוכלו לקנות בקופת חולים בהנחה או בהחזר על חלק מהתשלום. לחלק מהאביזרים יש סובסידיות מביטוח לאומי ומחברות ביטוח פרטיות. אביזרים אורטופדיים מחולקים לקבוצות לפי חלקי גוף.

צריך עזרה
דילוג לתוכן