ילדים

Rectangle (1)

תהליך הטיפול

שליחת סיכום ביקור רופא/מרשם

שולחים אלינו את סיכום הביקור אצל הרופא ואת המרשם לווטסאפ

מקבלים קישור לקביעת תור

תקבלו מאיתנו קישור לקביעת תור לאבחון הילד והתאמת טיפול

מגיעים אלינו לאבחון

מגיעים אלינו לצורך קביעת המשך הטיפול או רכישת אביזר טיפולי מתאים

ליווי מלא

מלווים אתכם באופן צמוד, לאורך כל תהליך הטיפול

במרפאתנו מטפלים ומציעים את הפתרונות לתסמינים הבאים של הילדים:

 DDH

CLUB FOOT

FFA & MTA

Flat Foot

Tarsal Coalition

שברים ועוד…

כל אלה הם תסמינים מזיקים, אשר אי טיפול בהם עלול לפגוע בהתפתחות הילד באופן משמעותי להמשך החיים – לכן חשוב לאבחן ולטפל בהם באופן מיידי.

Developmental Dysplasia of the Hip (DDH)

דיספלזיה התפתחותית של הירך היא הפרעה של התפתחות לא תקינה הגורמת לדיספלזיה, תת-לוקסציה ופריקה אפשרית של הירך משנית לרפיון קפסולרי וחוסר יציבות מכנית.
ניתן לאשר את האבחנה באמצעות אולטרסאונד ב-4 החודשים הראשונים ולאחר מכן באמצעות צילומי רנטגן לאחר התעצמות ראש הירך (~ 4-6 חודשים).
הטיפול משתנה מרצועות Pavlik  או Rhino Brace ועד הפחתה כירורגית ואוסטאוטומיות בהתאם לגיל המטופל, האטיולוגיה הבסיסית וחומרת הדיספלסיה.

יותר מידע על דיספלזיה, לחצו כאן

CLUB FOOT

club foot – כף הרגל קלובה, הידועה גם בשם Congenital Talipes Equinovarus, היא עיוות אידיופתי שכיח של כף הרגל שמופיע בילדים.
האבחנה מתבצעת קלינית עם עיוות equinovarus במנוחה של כף הרגל.
הטיפול הוא בדרך כלל יציקת גבס בשיטת Ponseti.

פעולות כירורגיות משלימות כגון התארכות טנדואכילס והעברה קדמית של הטיביאליס עשויים להידרש במהלך הטיפול כדי לתקן עיוות שיורי. שמירה לאחר התיקונים מתבצעת במכשיר ADMDobbs Bar או Iowa Brace

הסבר קצר על טיפול ראשוני של אורתופד ילדים על כף רגל קלובה (סידרה גבסים) מדר' לבל. מרכז רפואי בשערי צדק

יותר מידע על כף רגל קלובה, לחצו כאן

Forefoot Adductus & Metatarsus Adductus

Metatarsus Adductus הוא מצב מולד שכיח אצל תינוקות, הנחשב כי נגרם על ידי מיקום תוך רחמי המוביל לאדוקציה לא תקינה של קדמת כף הרגל במפרק הטרסומטטרסל.
האבחנה מתבצעת קלינית עם סטייה מדיאלית של קדמת כף הרגל עם יישור תקין של כף הרגל האחורית.

הטיפול על ידי אורתופד ילדים, בדרך כלל אינו ניתוחי עם מתיחה, אם ניתן לתקן את העיוות באופן פסיבי, ועם גבס אם העיוות נוקשה. טיפול כירורגי מיועד לחולים עם עיוותים מתקדמים שנכשלים בניהול לא ניתוחי. טיפול הנהוג לתסמונת FFA&MTA – נעל מתקנת  BEBAX
עדויות

הידעת?

יוסף ולרי מייסד הקליניקה, השתתף במחקרים רפואיים רבים וביניהם מחקר העוסק בילדים שנולדו עם סקוליוזיס (בעיות תפקודיות בעמוד השדרה), פיתוח מדרסים חדשניים וחקר של טכנולוגיות חדשות לילדים בטיפולי קלאב פוט.

בכל מוצרי הקלאבפוט וה-DDH שאנו מציעים מגיע סבסוד של קופות החולים ומשרד הבריאות. על מנת לבדוק כיצד לממש את השתתפות הקופה, היכנסו למוצר המתאים ובדקו או צרו איתנו קשר.

יש לכם שאלה? צרו איתי קשר בטופס הבא:

דילוג לתוכן