המרפאה שלנו מטפלת ומציעה פתרונות לבעיות הילדים הבאות:

 DDH

CLUB FOOT

FFA & MTA

Flat Foot

Tarsal Coalition

שברים ועוד…

Developmental Dysplasia of the Hip (DDH)

דיספלזיה התפתחותית של הירך היא הפרעה של התפתחות לא תקינה הגורמת לדיספלזיה, תת-לוקסציה ופריקה אפשרית של הירך משנית לרפיון קפסולרי וחוסר יציבות מכנית.
ניתן לאשר את האבחנה באמצעות אולטרסאונד ב-4 החודשים הראשונים ולאחר מכן באמצעות צילומי רנטגן לאחר התעצמות ראש הירך (~ 4-6 חודשים).
הטיפול משתנה מרצועות Pavlik  או Rhino Brace ועד הפחתה כירורגית ואוסטאוטומיות בהתאם לגיל המטופל, האטיולוגיה הבסיסית וחומרת הדיספלסיה.

CLUB FOOT

club foot – כף הרגל קלובה, הידועה גם בשם Congenital Talipes Equinovarus, היא עיוות אידיופתי שכיח של כף הרגל שמופיע בילדים.
האבחנה מתבצעת קלינית עם עיוות equinovarus במנוחה של כף הרגל.
הטיפול הוא בדרך כלל יציקת גבס בשיטת Ponseti.

פעולות כירורגיות משלימות כגון התארכות טנדואכילס והעברה קדמית של הטיביאליס עשויים להידרש במהלך הטיפול כדי לתקן עיוות שיורי. שמירה לאחר תיקונים של העיוותים מתבצעת בDobbs Bar או Iowa Brace

 
 

 

Forefoot Adductus & Metatarsus Adductus

Metatarsus Adductus הוא מצב מולד שכיח אצל תינוקות, הנחשב כי נגרם על ידי מיקום תוך רחמי המוביל לאדוקציה לא תקינה של קדמת כף הרגל במפרק הטרסומטטרסל.
האבחנה מתבצעת קלינית עם סטייה מדיאלית של קדמת כף הרגל עם יישור תקין של כף הרגל האחורית.
הטיפול בדרך כלל אינו ניתוחי עם מתיחה אם ניתן לתקן את העיוות באופן פסיבי, ועם גבס אם העיוות נוקשה. טיפול כירורגי מיועד לחולים עם עיוותים מתקדמים שנכשלים בניהול לא ניתוחי.

logo_min

אודות

עזרה

עקבו אחרינו

Develop with love by 1Site.co.il

צריך עזרה
דילוג לתוכן